Obchodní podmínky

Obchodní podmínky MINIMALISTICKÉ / 60 sekund čtení

Před nákupem si prosím přečtěte úplné znění obchodních podmínek. V textu níže naleznete minimalistickou verzi obchodních podmínek interpretovaných volnou formou. Minimalistické znění není kompletní a nedodržuje platnou terminologii. 

I. Ochrana osobních údajů

K nákupu v našem eshopu se není třeba registrovat. S přijatými osobními údaji budeme nakládat v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů.

II. Nákupní řád

Kupní smlouva vzniká mezi objednavatelem a Nowadays INSPIRE s.r.o., U Světovatu 429/14, 326 00 Plzeň, IČ: 02031591.

Kliknutím na tlačítko "Odeslat objednávku" se vaše objednávka zařadí do systému k vyřízení. 

III. Dodání a druh platby

Nakoupené zboží lez uhradit obvykle převodem, platební bránou GoPay nebo formou dobírky. Dopravu můžete vybírat z dostupných přepravců uvedených v objednávkovém formuláři.

IV. Vrácení zboží v zákonné lhůtě

Zboží bezvadné můžete vrátit do 14 dnů od doručení. Zboží zkoušejte v čistých interiérech po dobu nezbytně nutnou k rozhodnutí zda je pro vás vhodné. O záměru vrátit nebo vyměnit zboží vždy informujte předem. Po kontrole Vám vrátíme částku včetně poštovného a balného, a to bezodkladně.  

V. Reklamační řád

Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí všeobecně 24 měsíců ode dne nákupu. V případě uznání reklamace, vám navrhneme způsob řešení. Záruka se vztahuje na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku nebo nevhodným skladováním. 

Reklamaci pošlete na email elektronického obchodu na www.littleshoes.cz

ADR

Mimosoudním řešení spotřebitelských sporů do kterého bude zapojena Česká obchodní inspekce jako obecný subjekt mimosoudního řešení sporů. ČOI - Formulář návrhu na zahájení řízení o mimosoudním řešení spotřebitelského sporu (ADR)  ZDE
Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz