Freshoes Mastic

 

Volně a naplno, tak lze prožít chůzi v obuvi IGUANEYE!

Jsem unikátní bota Freshoes v odstínu Mastic, seznamte se se mnou!

Koncept minimalistických bot Freshoes byl vyvinut tak, aby dokonale odpovídal konturám chodidel, zdůrazňoval jejich křivky a zároveň uspokojil náročné požadavky na barevné kombinace. Iguaneye zajištují volnost prstům, nártů i přednártí a přesto perfektně sedí. "Simplicity approaching perfection"

Velikost
Vložka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 1 569,42 Kč 1 569,42 Kč 1 486,78 Kč 1 569,42 Kč 1 486,78 Kč 1 569,42 Kč 1 404,13 Kč 1 569,42 Kč od 1 404,13 Kč bez DPH
1 899 Kč 1 899 Kč 1 799 Kč 1 899 Kč 1 799 Kč 1 899 Kč 1 699 Kč 1 899 Kč od 1 699 Kč    
Kategorie FRESHOES
 

 Popis modelu FRESHOES

Minimalistické boty Freshoes jsou vyrobené z inovativního elastomeru v různých barevných variacích. Přední část, která odděluje palec od ukazováčku, je umístěná přibližně 1cm před úžlabím prstů, nedochází tak k žádnému omezení nebo oděrům. Důležitou součásti boty je vyjímatelná a vyměnitelná větrací vložka, která je vyrobená z drceného korku, svrchně opatřena kůži. Korek plní funkci izolační, například od sluncem rozpáleného povrchu a zároveň funkci antibakteriální. Větrací systém Freshoes tvoří šest otvorů a série kanálků pod vložkou, které zajišťují cirkulaci vzduchu pod klenbou, chodidla jsou tak odvětrávaná. Svěží pocit ještě umocňuje fakt, že na nohou máte obuv minimalistickou, kterou takřka nevnímáte. To jsou unikátní boty s názvem „Freshoes“. Freshoes si našly oblibu napříč všemi generacemi, v komunitě barefoot, jogy, na běžné volnočasové nošení i do zaměstnání. 

O Značce Iguaneye

Koncept ultralehkých bot byl inspirován Amazonskými indiány, kteří si namáčeli chodidla do latexového mléka kaučukovníku a teplem jej vulkanizovali. Tento příběh stál za vznikem unikátních bot francouzsko-portugalské značky Iguaneye. Tak se zrodila stylová letní obuv. 

 

Minimalistické 

INSOLE_PROFILE_TRANSPARENCY_text  


Sofistikovaně odvětrávané

Freshoes collage fresh


Lehké a Flexibilní

Freshoes collage flexibility 2


Elegantní

Freshoes collage models


loga_web


 MATERIÁLY

pictogram2

Materiál TPE, termoplastický elastomer, nebo také syntetický kaučuk, je elastický a trvanlivý materiál širokého využití. Je hypoalergenní a recyklovatelný.

Korek se získává z vnější části rostlin (dub korkový), korek tepelně izoluje, je pružný, lehký, antibakteriální.

Kůže opracovaná hladce, drsněně, alternativně pak kůže ve variantě Vegan


Upravená tabulka velikosti pro nejsnazší výběr obuvi Freshoes

tabulka_velikosti_Freshoes_4

Na základě nových poznatků a zpětné vazby od Vás, vyplešujeme tabulku velikosti pro ještě sanžší volbu. Za jakékoli podněty jsme rádi. 

Kontakt a podpora: Kontaktuje nás e-mailem na info@iguaneye.cz, případně použijte kontaktní formulář.

Freshoes


Freshoes v pohybu