Jungle Lux - sv.šedá | oranžová

 

Volně a naplno, tak lze prožít chůzi v obuvi IGUANEYE Jungle

Oranžová varianta minimalistických letních bot Iguaneye s ohebnou korkovou podrážkou opatřenou kůži. Inovativní design poskytuje nebývalou svobodu chodidlu, aktivuje jeho svaly,  perfektně se mu přizpůsobí a hlavně na něm skutečně drží. Nastal čas se seznámit!

iGUANEYE Jungle : the most comfortable shoe ever.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 1 073,55 Kč bez DPH
1 299 Kč    
Kategorie JUNGLE
 

O Značce Iguaneye

Koncept ultralehkých bot byl inspirován Amazonskými indiány, kteří si namáčeli chodidla do latexového mléka kaučukovníku a teplem jej vulkanizovali. Tento poznatek stál za vznikem unikátních bot francouzsko-portugalské značky Iguaneye. Tak se zrodila stylová a pohodlná letní obuv. 

Popis modelu Lux

Minimalistické boty Lux jsou luxusnější variantou ze série Jungle. Mají korkovo-latexovou mezipodešev potaženou kůži v 4 barevných variantách. Iguaneye bota drží na dvou bodech chodidla, na patě a na palci. Při pohybové aktivitě se podešev přizpůsobí, pata drží dobře fixovaná a bota nespadne. Chůze v Iganeye aktivně zapojuje svaly chodidla i prstů. Bota má rovněž podporu podélné klenby. Prsty, nárt i zánártí jsou volné, vystavené čerstvému vzduchu i slunci. Noha je svobodná více než kdy jindy. Připravte se na jiný zážitek.


 Vhodné materiály

1


VŠESTRANNÉ:  Město, příroda, pláž

Jungle kolaz mesto priroda plaz 2


 VÝMĚNA ZBOŽÍ

 Nesedí Vám velkost? Jednoduše si ji vyměňte za jinou.exchange-icon-8


VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE 14 DNECH

Nelamte si hlavu, pokud právě vám JUNGLE nesednou, neuděláte sice parádu, zato je můžete do 14 dnů vrátit.

RETURN_TRANSPARENT4


  MATERIÁLY

pictogram2

Materiál TPE, termoplastický elastomer, nebo také syntetický kaučuk je elastický a trvanlivý materiál širokého využití. Je hypoalergenní a recyklovatelný.


RÁDCE VÝBĚRU VELIKOSTI

Jungle velikosti_2